V rámci doplňkového prodeje nabízíme přípravky na ošetření kůže, které můžete zakoupit přímo u nás, nebo přes náš E-SHOP

Vážení kolegové, sedláři, brašnáři, ševci…. a vůbec všichni kdo pracujete s kůží.

Rád bych Vás informoval, že se na našem trhu objevily nové přípravky na kůži, které by Vám mohli pomoci při Vaší práci. Spolupracoval jsem s Druchemou na vývoji přípravků, které na našem trhu chyběly, nebo s jejichž kvalitou od současných výrobců jsem nebyl spokojen. Jedná se především o barvy na hrany řezaných výrobků. Vzorem nám byly jednak kvalitní barvy italských výrobců a barvy na hrany z USA od firmy Fiebing. Výsledkem jsou velmi kvalitní barvy na hrany v odstínech černá, tmavá hnědá, světlá hnědá a bezbarvá, které jsou vhodné jak pro ruční nanášení, tak i pro nanášení všemi typy elektrických nebo ručních „mazaček“. Předmětem vývoje byl i TOP FINIŠ pro finální úpravu kožených výrobků, ať již z přírodní kůže, nebo kůže barvené lihovými barvami od firmy CHEDS, které mnozí z Vás používají. V neposlední řadě se podařilo vyvinout i přípravek na zvýraznění vzorů, plně nahrazující HI - LITER od firmy Fiebing, který ocení všichni, kdo ručně zdobí kůži nebo dělají ražbu do kůže. Dovolím si konstatovat, že přípravek Druchemy je i lepší, má kratší dobu zasychání a lépe se z kůže vytírá, zvláště pak pokud je vyzdobená kůže nejdříve ošetřena TOP FINIŠEM. V neposlední řadě je v nabídce i SEDLÁŘSKÝ LAK, dodávaný ve spreji, které má totožné vlastnosti s SADDLE LAC od již zmíněné renomované firmy Fiebing. Zvyšuje odolnost proti vodě, při ohybu kůže nepraská a díky aerosolovému balení se snadno nanáší. Je vhodný jak pro ošetření nových výrobků, tak i výrobků renovovaných.

Všechny zmíněné produkty si můžete vyzkoušet u mě v Ateliéru pro práci s kůží v Praze na Vinohradech, nebo si je můžete objednat v E-shopu na adrese: www.pripravkynakuzi.shop1.cz . Na této adrese také najdete bližší informace o výše zmiňovaných produktech.

Věřím, že budete s těmito produkty spokojeni a doporučíte je i svým kolegům. V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat na mém telefonu.

Všechny nabízené produkty vyvinulo družstvo DRUCHEMA ve spolupráci se společností TECHEM CZ, s.r.o., Praha a SEDLÁŘSTVÍM HAKI v rámci projektu „Výzkum nových výrobků spotřební chemie“. Projekt byl realizován za finanční podpory z prostředků státního rozpočtu prostřednictvím Ministerstva průmyslu a obchodu v programu výzkumu a vývoje.

Přípravky na ošetřování kůže "BANG"

Bang Extrém – Balzám na kůži

Jedná se o český výrobek, který je především určen k ošetřování kožených výrobků, které jsou používány v extrémních podmínkách a jsou vystaveny vnějším vlivům jako jsou kynologické a jezdecké potřeby, turistické, pracovní a jezdecké boty, kožené doplňky na motorky a podobně. Obsah balení je 200 g. Díky vysokému obsahu LANOLINU chrání Vaše výrobky zejména ve vlhkém prostředí a při pravidelném ošetření Vašich výrobků tímto přípravkem výrazně prodlužuje jejich životnost. Aplikace je velmi jednoduchá pomocí houbičky, která je součástí výrobku.

Bang Univerzal – Balzám na kůži

Tento výrobek je určen na ošetření všech kožených výrobků denní potřeby. Je zejména vhodný na ošetření koženého oblečení, kožených doplňků jako jsou aktovky, kabelky a kožená pouzdra a neposlední řadě na kožené sedačky a křesla. Obsah balení je 200 g a tento výrobek by neměl chybět v žádné domácnosti. Aplikace je velmi jednoduchá pomocí houbičky, která je součástí výrobku.